Książka

W promieniach szczęścia – Agata Przybyłek

Książki Agaty Przybyłek mają coś takiego w sobie, że choć wydają się lekkie, to poruszają też czasami trudne bardzo tematy.

Kiedy Łucja wychodzi z domu rano, by napisać egzamin, na który tak mocno wkuwała, nie sądzi, że zwykłe wyrzucenie śmieci zmieni jej życie o 360 stopni. Justyna z kolei leczy się z depresji. Będąc młoda, podjęła kilka niewłaściwych decyzji, których konsekwencje odczuwa do dziś. Nie potrafi się już cieszyć życiem w pełni. Łukasz, dziennikarz, tkwi w związku, który jak uświadamia sobie, nie ma przyszłości. Dzięki przypadkowemu spotkaniu zmieni się i jego życie.

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Czy losy tej trójki jakoś się zbiegną? Co mają oni ze sobą wspólnego? Myślę, że by się tego dowiedzieć, warto sięgnąć po tę książkę.

Bardzo emocjonalna i chwytająca za serce opowieść o podarowaniu siebie, poświęceniu, o tym, że czasami rezygnując ze swojego szczęścia kosztem drugiej osoby, możemy zyskać jeszcze większe szczęście. O tym, że nie wszystkie wybory są mądre, że czasem należy przemyśleć decyzję, a czasem po prostu działamy pod presją. I o tym, że prawdziwa miłość przetrwa, jeśli nie pozwolimy jej upaść. Nie chcę Wam zdradzać więcej fabuły, tę książkę po prostu należy przeczytać.

Serdecznie polecam Wam lekturę tej książki. Brakowało mi tam co prawda dokończenia jednego wątku, ale poza tym jest to cudowna historia, warta zapoznania się z nią 😊

➡ „W promieniach szczęścia” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Agata Przybyłek
Tytuł książki: W promieniach szczęścia
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 384
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Społeczna, obyczajowa
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2018

Sprawdź także: