Książka

„Trening intelektu dla dzieci” – Paulina Mechło, Roksana Kosmala

Trening intelektu dla dzieci

Trening intelektu dla dzieci

Autor:
Paulina Mechło, Roksana Kosmala

ISBN:
978-83-283-2556-2

Format:
158x235

Liczba stron:
128

Data wydania:
2016-09-12

Cena:
19.90zł

O tym, że warto rozwijać swój intelekt, miałem już okazję rozmawiać z Pauliną Mechło i Pauliną Polek podczas Warszawskich Targów Książki (zapis tej rozmowy znajdziecie tutaj), recenzowaliśmy już także książkę „Piękny umysł nie ma wieku” tychże autorek. Nie tak dawno na rynku ukazał się natomiast „Trening intelektu dla dzieci”, napisany przez Paulinę Mechło wespół z Roksaną Kosmala. Czym wyróżnia się ta książka?

Wewnątrz tej odsłony „Treningu intelektu” znajdziemy aż 112 ćwiczeń dla dzieci, pobudzających różne obszary mózgu, a zarazem różnorako wpływające na intelekt naszych dzieci. Niektóre z nich pomogą ćwiczyć koncentrację, inne kreatywność, logiczne myślenie, uwagę, spostrzegawczość czy też pamięć. Dodatkowo przy niektórych dzieci zachęcane są do mierzenia czasu, by sprawdzić, w jakim tempie potrafią (najlepiej bezbłędnie, oczywiście) rozwiązać np. zadania matematyczne. A poza tym dzieci czeka rysowanie, kolorowania, łamigłówki prawda-fałsz, łączenie w pary, pisanie wyrazów i cała masa innych ćwiczeń, przemieszanych w taki sposób, by dziecko nie znudziło się, za to doświadczyło różnorodności i z chęcią sięgało po ten tytuł.

Nasza Zosia jeszcze jest za mała na ten tytuł (ale z tego co słyszałem, być może pojawi się niebawem także coś dla najmłodszych), ale wiem, że gdy tylko dorośnie, obowiązkowo podsunę jej zestaw ćwiczeń zaproponowany przez Paulinę Mechło i Roksanę Kosmala ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Sensus.

➡ „Trening intelektu dla dzieci” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Paulina Mechło, Roksana Kosmala
Tytuł książki: Trening intelektu dla dzieci
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 488
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Rok pierwszego wydania: 2016

Sprawdź także: