Książka

„Sztuka odpuszczania” – Pat Flynn

Zostaw to. Odpuść sobie. Daj spokój. Polecenia te słyszymy często od znajomych, widzących mniej lub bardziej udane efekty naszej pracy. Ba, sami tak czasem w duchu myślimy – a jednak brniemy dalej, bo przecież trzeba udowodnić sobie i innym, że się wszystko umie, na wszystko ma czas, we wszystkim jest najlepszym… Czy słusznie?

W swojej książce Pat Flynn zwraca uwagę czytelnika na pewien istotny szczegół, który najczęściej nam umyka: żeby się w pełni zaangażować w jakąś sprawę, trzeba zrezygnować z innej (jeśli nie kilku). Co więcej, Flynn robi to na swoim przykładzie, dzieląc się z nami własnym, bardzo cennym doświadczeniem. W bardzo przyziemny, racjonalny, w pewnym sensie namacalny sposób pokazuje, jak głoszona przez niego teoria (czy też sztuka) działa w praktyce, dzięki czemu – moim zdaniem – o wiele dosadniej przemawia do wyobraźni czytelnika.

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę podtytuł książki: „Jak zmieniłem panikę na starcie w sukces na mecie”, historia opowiedziana przez Pata Flynna jawi nam się jako w pewnym sensie sposób na sukces. Co więcej, przykład Michała Szafrańskiego zdaje się ją potwierdzać ;) Dlatego nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam inspirującej lektury i… odpuszczenia rzeczy mniej ważnych na rzecz najistotniejszych :)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Relacja.

➡ „Sztuka odpuszczania” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Pat Flynn
Tytuł książki: Sztuka odpuszczania. Jak zmieniłem panikę na starcie w sukces na mecie
Tytuł oryginalny: Let Go: Expanded Edition: How to Transform Moments of Panic into a Life of Profits and Purpose
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Edyta Masełko-Łaciok, Karol Łaciok
Liczba stron: 192
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Nauki społeczne
Forma: Poradnik
Rok pierwszego polskiego wydania: 2018

Sprawdź także: