Książka

„Szkoła szpiegów” – Denis Bukin

Książka ta przykuła moją uwagę nie tylko chwytliwym tytułem, ale także łamigłówką, znajdującą się na ostatniej stronie okładki. Kusiła mocno. Zabrałem się zatem ochoczo za lekturę i… okazało się, że pozory jednak mylą.

Spodziewacie się zadań dla tajnych agentów? Ja też się spodziewałem. I co? I są! Mnóstwo ćwiczeń, pozwalających odpowiednio wytrenować swój umysł, obudowane w bardzo interesującą sprawę z czasów zimnej wojny. Dlaczego zatem uważam, że pozory mylą?

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Ta książka to coś więcej niż zagadkowa historia szpiegowska sprzed lat. To bardzo rzetelne kompendium wiedzy o działaniu naszego mózgu, o technikach umożliwiających lepsze zapamiętywanie i przetwarzanie informacji, o mnemotechnikach, manipulacji, nawykach i ich wpływie na nasz mózg… Innymi słowy – to poradnik, który od innych dostępnych na rynku wyróżnia się baaaardzo oryginalną formą, pozwalającą od razu w intrygujący sposób, podczas zimnej wojny, wykorzystywać nowo nabyte umiejętności bądź je nieustannie szkolić.

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek, co zrobić, by zwiększyć swoja produktywność, a zarazem polepszyć pamięć – obowiązkowo ukończcie „Szkołę szpiegów”. Odpowiednie wyszkolenie gwarantowane, a drzwi do pracy w KGB stoją (podobno) otworem ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Insignis.

➡ „Szkoła szpiegów” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Denis Bukin
Tytuł książki: Szkoła szpiegów: Czy jesteś wystarczająco bystry, by zostać agentem KGB?
Tytuł oryginalny: Spy School: Are You Sharp Enough to be a KGB Agent?
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Michał Strąkow
Liczba stron: 264
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Nauki społeczne
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2014
Rok pierwszego polskiego wydania: 2018

Sprawdź także: