Książka

„Mysi Domek. Sam i Julia w teatrze” – Karina Schaapman

mysi_domek_sam_i_julia_w_teatrze01PRZEMEK:

Z Mysim Domkiem i jego mieszkańcami mieliśmy już do czyenienia na stornie dwukrotnie – najpier poznając bohaterów historii, a następnie wybierając się z nimi do lunaparku. Tym razem sięgnęliśmy po starszy tytuł z serii, by odkryć teatr.

➡ „Mysi Domek. Sam i Julia w teatrze” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Ponownie książka rozpoczyna się wprowadzeniem-przypomnieniem kim są nasi mali mysi bohaterowie, Sam i Julia, zamieszkujący tytułowy Mysi Domek. Co tym razem czeka naszych futrzastych przyjaciół?

Przede wszystkim – jak łatwo się domyślić – wizyta w teatrze :) To właśnie tam Sam ma dać razem ze swoją sąsiadką Ellą niesamowite przedstawienie podczas koncertu połączonego z pokazem tańca! To jednak niejedyna przygoda opisana na kartach tej książki – Julia sprawdzi, jak się zjeżdża po schodach na hulajnodze, poza tym bohaterom przyjdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe ;)

To, co zdecydowanie podbiło w tym tomie moje serce, to rozkładówka przedstawiająca makietę teatru przed i w trakcie wspominanego koncertu. Naprawdę robi wrażenie nie tylko dbałość o szczegóły, ale także sam pomysł interaktywnego kawałka książki, dania dziecku możliwości samodzielnego zajrzenia za kurtynę ;)

Jeśli jesteście już fanami Mysiego Domku, ten tom z pewnością przypadnie Wam do gustu. Jeśli natomiast sopiero zaczynacie swoją przygodę z Samem i Julią – lepiej sprawdźcie najpierw pierwszą książeczkę z cyklu :)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina.

„Mysi Domek. Sam i Julia w teatrze” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Karina Schaapman
Tytuł książki: Mysi Domek. Sam i Julia w teatrze
Tytuł oryginalny: Het Muizenhuis: Sam en Julia in het theater
Język oryginalny: niderlandzski
Tłumacz: Jadwiga Jędryas
Liczba stron: 68
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Dziecięca
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2012
Rok pierwszego polskiego wydania: 2013

Sprawdź także: