Książka

„Kubuś. Gram z Disneyem” – wyd. Zielona Sowa

kubusBASIA:

„Kubuś Puchatek, Kubuś, i jutro i dziś, i ja i mój puchaty miś…”
Kto nie zna tej piosenki, niech się nawet nie przyznaje ;)

Kubuś Puchatek to ponadczasowa bajka, bawiąca kolejne pokolenia. Miś o bardzo małym rozumku, bardzo strachliwy Prosiaczek, rozbrykany Tygrysek, mądra Sowa, zawsze porządny Królik, powolny Kłapouchy, beztroskie Maleństwo i Mama Kangurzyca. Śmieszy, bawi, ale także poucza, po prostu ma coś w sobie.

„Kubuś. Gram z Disneyem” to zabawka dla dwulatków i nieco starszych dzieci. W pudełku znajdziemy książeczkę, w której są pytania i zadania do wspólnej zabawy z dzieckiem. Między innymi: jak narysować ul na drzewie, jak zrobić pyszne owocowe śniadanie, zabawy z balonikami i parę innych.

6tag_091116-070830-1

Oprócz tego mamy puzzle, z których można stworzyć 10 obrazków postaci z bajki (20 elementów), do tego mamy jeszcze dwie całe płytki Kubusia i Prosiaczka, do których można przyczepić patyczek, tworząc kukiełki do domowego teatrzyku.

6tag_091116-070715-1

Oferowana zawartość jest niezwykle prosta, bo i poziom 2+ to nie etap na ambitne zadania. Zabawka ma bawić przede wszystkim dziecko, a od malucha w tym wieku naprawdę nie sposób za dużo wymagać. Kolorowe puzzle z ulubionymi postaciami z bajek i krótka książeczka to świetny sposób na spędzenie radosnego, wspólnego popołudnia.

6tag_091116-071010-1

Dobrej zabawy! :)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy wydawnictwu Zielona Sowa.

Tytuł książki: Kubuś. Gram z Disneyem
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 24
Gatunek: DziecięcaForma: Zbiór opowiadań
Rok pierwszego wydania: 2016

Sprawdź także: