Książka

„Kopia doskonała” – Małgorzata Rogala

Kopia-doskonała-Małgorzata-Rogala-337x535PRZEMEK:

Po rewelacyjnej serii kryminalnej o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku, Małgorzata Rogala niespodziewanie dostarczyła czytelnikom nie kolejny tom ich przygód, a zupełnie nową historię. Co się pod nią kryje?

➡ „Kopia doskonała” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Młoda, utalentowana malarka, Dominika Wojtowicz, zostaje nieświadomie wplątana w kradzież cennego obrazu z jednej z francuskich galerii. Gdy odkrywa swoją fatalną sytuację, postanawia zaszyć się gdzieś we Francji, wysyłając do swojej babci w Polsce zawoalowaną prośbę o pomoc.

Starsza pani decyduje się zatrudnić prywatnego detektywa – Celinę, stawiającą w tym fachu pierwsze, jeszcze niepewne kroki, w dodatku walczącą z własnymi demonami z przeszłości. Celina podejmuje się zadania i wylatuje do Lyonu z przyjaciółką Dominiki, obie nie wiedzą jednak, że ktoś się im przygląda…

Wow! To już kolejna powieść, ze sztuką w tle, jaką ostatnimi czasy udało mi się przeczytać. Tym razem jest to kryminał, w dodatku już na „dzień dobry” wiemy kto jest tym dobrym, a kto złym. Chyba ;) A pomimo to powieść cały czas trzyma w napięciu!

➡ „Kopia doskonała” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Niełatwo odkładać książkę na bok, przerywając lekturę, gdy Dominice nieustannie depczą po piętach pewni ludzie, a Celina jest z każdą stroną coraz bliżej odnalezienia naszej głównej bohaterki. Dodajmy do tego kuszące opisy francuskich regionów oraz intrygę związaną z tytułową „kopią doskonałą”, a wychodzi na to, że tę powieść należy przeczytać jednym tchem, od deski do deski.

I właśnie tego Wam życzę – dajcie się porwać i zawieźć do Francji, by razem z Celiną odnaleźć Dominikę ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Czwarta Strona.

„Kopia doskonała” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Małgorzata Rogala
Tytuł książki: Kopia doskonała
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 352
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Thriller/sensacja/kryminał
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2018

Sprawdź także: