Książka

„Zaufanie czyli waluta przyszłości” – Michał Szafrański

PRZEMEK:

Jeśli jakiegoś polskiego blogera nie trzeba nikomu przedstawiać, to bez wątpienia mowa o Michale Szafrańskim. Człowieku, który jest ekspertem od oszczędzania oraz rozsądnego inwestowania. Facetem, który wyciągnął z długów niejedną osobę.

➡ „Zaufanie czyli waluta przyszłości” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

W swojej najnowszej (jeszcze ;)) książce zatytułowanej „Zaufanie czyli waluta przyszłości” Michał w bardzo klarowny, rzekłbym nawet transparentny sposób udowadnia czytelnikom na swoim przykładzie, jak cenne w dzisiejszych czasach jest zaufanie i jak wiele można zyskać, stosując je jako fundament swojej działalności.

Książka stanowi bardzo rzetelny zapis blogowej drogi Michała począwszy od zera, skończywszy na siedmiu milionach złotych na chwilę obecną. Autor dzieli się zastosowaną przez siebie strategią, równocześnie udzielając, że to, że coś u niego zadziałało nie oznacza, że jest uniwersalne lub najlepsze. Bardzo zdroworozsądkowo zaznacza co jakiś czas, jak potoczyła się jego droga, jak blisko wiodła ścieżka w bok, która mogłaby go zaprowadzić w zupełnie inne – nie wiadomo czy lepsze, czy gorsze – miejsce.

W swoim zwyczaju, Michał Szafrański w każdym rozdziale wykazuje także przychody netto, koszty netto oraz liczbę czytelników bloga, przypadające na opisywany przez niego w danej sekcji kwartał blogowej działalności. To wszystko sprawia, że możemy na bieżąco obserwować, jakie efekty przyniosły poszczególne opisane przez autora strategie i działania, a tym samym możemy w prosty sposób uczyć się od najlepszych.

I właśnie tego Ci życzę, jeśli zamierzasz sięgnąć po ten tytuł: zaufaj przede wszystkim sobie, a zarazem nie bój się dzielić swoją wiedzą z innymi. Razem z Michałem zmieńmy świat na lepsze ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Mamania.

„Zaufanie czyli waluta przyszłości” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Michał Szafrański
Tytuł książki: Zaufanie czyli waluta przyszłości
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 432
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Biografia/autobiografia/pamiętnik
Rok pierwszego wydania: 2018

Sprawdź także: