„I jak tu nie biegać!” – Beata Sadowska

27 kwietnia 2015

I jak tu nie biegac-audio-covW dzisiejszych czasach jesteśmy na tyle zabiegani, że tytuł książki Beaty Sadowskiej nikogo nie powinien dziwić. Gnamy co tchu między domem, pracą a innymi miejscami. Warto jednak znaleźć czas, by po prostu… pobiegać. Z głową. Tak po prostu, dla czystej przyjemności.

Wydana także w wersji audio (czytana przez autorkę) książka z pewnością zadziała motywująco na trasie. Beata Sadowska nie tylko dzieli się swoją biegową historią, począwszy od pierwszego biegu, na licznych maratonach skończywszy, ale też dzieli się wieloma dobrymi radami zarówno dla amatorów, jak i bardziej zaawansowanych biegaczy. Pomaga jej w tym trener Kuba Wiśniewski, którego wypowiedzi można usłyszeć (tudzież przeczytać) w rozdziałach zatytułowanych „Trener wiedział i powiedział”.

Przyznam szczerze, że ja audiobooka przesłuchałem w domowych warunkach, w ciepłym pomieszczeniu, siedząc sobie wygodnie… A mimo to – zmotywowało do ponownego biegania! Także nawet jeśli jesteście strasznymi domatorami, dajcie Beacie Sadowskiej szansę na zmotywowanie Was do tej prostej, nic nie kosztującej aktywności fizycznej :)

Autor książki: Beata Sadowska
Tytuł książki: I jak tu nie biegać!
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 320
Kategoria:
Literatura piękna
Gatunek: Biografia/autobiografia/pamiętnik
Rok pierwszego wydania: 2014

Related posts:

"Karaluchy" - Jo Nesbø
"4-godzinny tydzień pracy" - Timothy Ferriss
"Gra Endera" - Orson Scott Card

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>