Książka, Polecane

„Zaufasz mi” – Diana Brzezińska

Ada i Krystian znów w akcji! Muszę przyznać, że z niecierpliwością zaraz po lekturze pierwszego tomu zabrałem się za kolejny, ciekaw, co tym razem spotka te dwójkę pokręconych bohaterów. Ogień i woda, Tequila i Bonetti. Kurczę, brakowało mi ich ;) I podejrzewam, że Wam także ;) Przejdźmy zatem do szczegółów…

W Szczecinie dochodzi do serii samobójstw, z pozoru nie mających ze sobą nic wspólnego. Życie postanawia sobie odebrać młody chłopak, który mimo problemów z prawem zaczął wychodzić na prostą. Oprócz niego kończy żywot także nastolatka, której niczego w życiu raczej nie brakowało oraz ojciec dwójki dzieci. Przypadek? Ada jest przekonana, że nie i obawia się, że ktoś za tym stoi.

Rzecz w tym, że równocześnie Czarnecka przechodzi traumę po wydarzeniach z poprzedniego tomu, tymczasem Krystian podejmuje szereg dość – powiedzmy oględnie – nietypowych decyzji, próbując udowodnić coś rudej pani psycholog. Czy relacja łącząca tę dwójkę będzie mieć wpływ na toczące się śledztwo? Jak bardzo są w stanie oddzielić życie prywatne od służbowego?

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Diana Brzezińska w drugim tomie przedstawia czytelnikom fascynującą intrygę, równocześnie dodając pikanterii relacją Ady i Krystiana, którą na Facebooku można by określić jako „to skomplikowane” – a i tak byłoby to spore niedomówienie ;) Zarówno toczące się śledztwo, jak i problemy poszczególnych bohaterów sprawiają, że czytamy z zapartym tchem, próbując wręcz popychać głównych bohaterów do tego czy innego działania.

„Zaufasz mi” to pełnokrwisty kryminał, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom gatunku – pod warunkiem, że najpierw nadrobią zaległości i przeczytają „Będziesz moja” ;) Gorąco polecam!

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Otwartemu.

➡ „Zaufasz mi” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Diana Brzezińska
Tytuł książki: Zaufasz mi
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 528
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Thriller/sensacja/kryminał
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2020

Sprawdź także: