Blog

Słowem wstępu…

ksiazka

Do tej pory nie było mi dane pisać o książkach. No, okej kilka takich wpisów w życiu popełniłem i lada chwila je tutaj przetransportuję. Na co dzień piszę głównie o filmach i o nowych technologiach – i jednymi, i drugimi się bardzo fascynuję. Ponieważ jednak książki od zawsze były moimi towarzyszami – czy to w licznych podróżach pociągiem (kocham jazdę PKP, naprawdę!), czy też w krótszych wędrówkach po mieście, czy też po prostu pomagały mi cudownie spędzić deszczowe, jesienne wieczory – postanowiłem, że im także należy się osobne miejsce w moim internetowym świecie.

Dlatego też ruszam z 3telnikiem – blogiem, serwisem, zwał jak zwał: miejscem, w którym będę dzielić się z Tobą swoimi wrażeniami dotyczącymi lektury zarówno książek drukowanych, jak i cyfrowych oraz w formacie audio. Oprócz tego chcę się z Tobą dzielić różnymi pomysłami, spostrzeżeniami, które mnie nieraz nachodzą podczas lektury bądź dotyczą tematów „okołoksiążkowych”.

Już teraz dziękuję, że udało Ci się znaleźć chwilkę czasu, by tu zajrzeć. Mam nadzieję, że spotkamy się tu częściej i wymienimy niejedno zdanie w dyskusji w komentarzach ;) Tymczasem zapraszam Cię także do śledzenia fanpage 3telnika :)

Sprawdź także: