Książka

„Royal. Zamek z alabastru” – Valentina Fast

royal_301AGNIESZKA:

Z niecierpliwością czekałam na kolejny tom z serii Royal, mimo iż książki te zdecydowanie skierowane są do młodszych odbiorców. Coś jest w tej wykreowanej przez Valentinę Fast historii, że nawet ja, studentka, jestem ciekawa, co dalej będzie.

➡ „Royal. Zamek z alabastru” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

W pałacu zostało się już tylko 12 dziewcząt. Zasady gry wciąż takie same. Nadal nikt nie wie, kto jest księciem. Dla Tatiany nie ma to jednak większego znaczenia. Jej serce nadal bije tylko i wyłącznie dla Phillipa. Pomimo tego, że młodzieniec jest wybuchowy, i wydaje się, że sam nie wie, czego chce, Tania wciąż wzdycha do niego i nie zraża się niczym wierząc, że uczucie może być odwzajemnione. Choć denerwują ją pozostałe kandydatki, które potrafią postępować bez skrupułów i bardzo egoistycznie, to wciąż świetnie daje sobie radę i zdaje się być najbardziej uwielbiana przez naród, jak i samych chłopców. Czy Tania zmieni jednak zdanie, gdy dowie się, co się wydarzyło w noc deszczu meteorytów?

Choć przez długi czas irytował mnie Phillip i to, jak wielką cierpliwość ma do niego Tania, to i tak uważam, że jest to najbardziej dzikie, ale urocze połączenie miłosne, jakie można w książce wymyślić :P. Coś jest w tej serii, co pomimo tego, iż czuję się momentami za stara na te książki sprawia, że jeszcze bardziej jestem ciekawa, co będzie dalej i jak to wszystko się skończy. Kto będzie księciem i kogo wybierze Tatiana? Kto atakuje mieszkańców pod kopułą? Ach, tyle pytań siedzi w mojej głowie, że nie pozostaje nic, tylko czekać na następny tom. A czy wspomniałam już, że książki czyta się zdecydowanie ZA SZYBKO?

Czekam na kolejny tom, a tych, którzy dopiero pierwszy raz słyszą o serii Royal, zachęcam do zapoznania się także z poprzednimi częściami, by wiedzieć, o co chodzi ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina.

„Royal. Zamek z alabastru” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Valentina Fast
Tytuł książki: Royal.Zamek z alabastru
Język oryginalny: niemiecki
Tłumacz: Miłosz Urban
Liczba stron: 272
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Romans
Forma: Powieść
Rok pierwszego polskiego wydania: 2018

Sprawdź także: