Książka

„Royal. Przysięga ze złota” – Valentina Fast

Tak długo czekałam, by znaleźć czas i sięgnąć po kolejny, już piąty tom serii Royal. W końcu się udało. Tyle emocji kotłuje się we mnie z tomu na tom, że oczekiwanie staje się nieznośne!

Na początku tego tomu jesteśmy już bardzo blisko poznania, kogo książę wybierze na swą żonę. Sytuacja między Phillipem a Tatianą jest wciąż bardzo napięta, a Tania po ostatnim wypadku dochodzi do siebie. Przygotowuje się do odejścia, gdyż Phillip jasno daje jej do zrozumienia, że choć bardzo ją kocha, to jej nie wybierze.

Dziewczyna jest bardzo zagubiona i ma już dość takiego zachowania i traktowania jej, jakby nie miała uczuć. Ciągłe sprzeczne komunikaty sprawiają, że ma ona mętlik w głowie. Stara się trenować z Henrym i jednym ze strażników, który pilnuje, by nic jej się nie stało, aby rozładować energię i złość, która w niej rośnie. Czy stanie się coś niesamowitego i Phillip jednak wybierze Tanię? Czy jednak odrzuci jej miłość, nie mówiąc jej, dlaczego dokonał takiego wyboru? I co pokaże jej na tajemnej randce, na którą ją zaprosi? Tego wszystkiego dowiecie się już po lekturze!

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Oj dzieje się, dzieje, ale tego Phillipa to no… nie dokończę! Ale musicie mi wierzyć na słowo, że jest to bardzo ekscytująca część tej historii. Choć bardzo wiele udało mi się przewidzieć, to były momenty, kiedy autorce udało się mnie zaskoczyć :D No i jak to zwykle – za szybko się skończyło i jak zawsze w takim momencie, że tylko włosy z głowy rwać, co tam się dalej wydarzy. A w głowie mam już milion teorii. No, ale nie ma co gdybać – trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na finał. Aż mi smutno, że już niedługo będę musiała pożegnać się z tą serią. Bardzo polubiłam bohaterów, a zwłaszcza Henry jest moim ulubieńcem! Bardzo podoba mi się też nowy wyprowadzony wątek, ale będę milczeć – musicie sami sprawdzić, co nowego słychać w Królestwie Viterry!

Napięcie rośnie, i zanosi się, że owy spokój to tylko cisza przed burzą. Następna część z pewnością uderzy jak błyskawica i sprawi, że na koniec zostaną nam niemałe dreszcze! Ale właśnie takie są książki Valentiny Fast ;)

Was tymczasem zachęcam do sięgniecie po ten oraz – jeśli jeszcze nie czytaliście – po poprzednie tomy serii Royal.

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina.

➡ „Royal. Przysięga ze złota” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Valentina Fast
Tytuł książki: Przysięga ze złota
Tytuł oryginalny: Eine Hochzeit aus Brokat
Język oryginalny: niemiecki
Tłumacz: Miłosz Urban
Liczba stron: 344
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Romans
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2015
Rok pierwszego polskiego wydania: 2019

Sprawdź także: