Blog

Przyjaciel, mentor czy bohater? – KONKURS

Konkurs, Stempel

Jak już wspominałem w zeszłym tygodniu na Instagramie, wydawnictwo Koinonia podesłało mi dwie książki Josha McDowella pt. „Przyjaciel. Mentor. Bohater. Praktyczny poradnik każdego taty”. Z tej okazji przygotowałem dla Was konkurs, w którym do wygrania jest właśnie jeden egzemplarz wspominanego poradnika.

Zadanie konkursowe brzmi następująco:

Wczuj się w rolę dziecka lub ojca, który dla tego dziecka jest – wedle Twojego uznania – przyjacielem, mentorem albo bohaterem. A może każdym po trochu? Następnie:
a) z perspektywy dziecka opisz, jak wyglądałyby idealne, tygodniowe wakacje z tatą, który jest przyjacielem/mentorem/bohaterem
LUB
b) z perspektywy ojca opisz, jak zorganizowałbyś jako przyjaciel/mentor/bohater tygodniowe wakacje swojemu dziecku

Pozostałe warunki:

1) Odpowiedzi, wraz z Waszym imieniem i nazwiskiem, podsyłajcie na adres konkurs@3telnik.pl do niedzieli, 12.07.2015, do godz. 23:59:59.
2) Spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę najbardziej oryginalną/ciekawą.
3) Autor wybranej pracy zostanie poinformowany o zwycięstwie w konkursie drogą mailową, zostanie także wymieniony w poście z wynikami konkursu.
4) Zwycięski tekst oraz dwa inne, które staną z nim na „podium”, zostaną opublikowane w poście z wynikami konkursu.
5) Nagrodą w konkursie jest książka Josha McDowella pt. „Przyjaciel. Mentor. Bohater. Praktyczny poradnik każdego taty”, ufundowana przez Wydawnictwo Koinonia.
6) Będę wdzięczny za zalajkowanie fanpage na Facebooku oraz obserwowanie profilu na Instagramie :)

Cóż więcej rzec… połamania klawiszy ;) i powodzenia!

Sprawdź także: