E-book

„Pełna MOC możliwości” – Jacek Walkiewicz

walkiewiczJeśli ktoś nie słyszał jeszcze o Jacku Walkiewiczu to w dużym skrócie wyjaśnię, że jest psychologiem, prowadzącym także własną księgarnię autorską w Warszawie. Zrobiło się o nim głośno za sprawą jego fascynującego wystąpienia podczas konferencji TEDxWSB. Jeśli jeszcze nie widzieliście, gorąvo zachęcam do wygospodarowania sobie 20 minut i obejrzenia poniższego wideo:

Osobiście prelekcję widziałem już co najmniej 4 razy, z każdym kolejnym starając się wyciągnąć z niej coś nowego i/lub utrwalić wcześniej zasłyszane treści. Okazuje.się, że tak naprawdę ten wykład to tylko czubek góry lodowej… I tu przechodzimy do książki.

W zatytułowanej tak samo jak prelekcja książce na samym początku znajduje się zapis wykładu (dla tych, którzy go nie widzieli, a zarazem dla pozostałych, jako „materiał powtórkowy”), następnie Walkiewicz zaczyna rozkładać swoją przemowę na czynniki pierwsze, omawiając i analizując po kolei każdy poruszony przez siebie aspekt.

Całość czyta się naprawdę szybko i przyjemnie – a nie ukrywajmy, że taka forma nauki najbardziej odpowiada większości osób. W prostych, a zarazem pouczających i inspirujących słowach autor odwołuje się nie tylko do hipotetycznych sytuacji, ale także do swojego bogatego doświadczenia życiowego.

Zdecydowanie warto sięgnąć po tę książkę. Przeczytać, rozważyć, a następnie odkryć w sobie tytułową „Pełną MOC możliwości” :)

E-booka zrecenzowaliśmy dzięki uprzejmości:

ebookpoint

Autor książki: Jacek Walkiewicz
Tytuł książki: Pełna MOC możliwości
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 192
Kategoria: Literatura popularnonaukowa
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2014

Sprawdź także: