Książka

„Mieszkań wiele. Przebłyski niebios” – John Woolley

594BASIA:

To krótkie przemyślenia, w których autor zwraca się do nas, jak do dziecka. Jakby sam Bóg Ojciec szeptał nam do ucha krótkie wskazówki, dotyczące tego ziemskiego życia, które jest jednak tylko przedsmakiem nieba. Niebo, czyli nasze przyszłe mieszkanie, zależy od całkiem innych rzeczy niż to ziemskie – co autor (myślę, że pod natchnieniem Ducha Świętego) stara się przekazać. Na koniec każdego rozważania jest cytat z Biblii, który idealnie pasuje do powyższych słów, jakby był inspiracją.

➡ „Mieszkań wiele. Przebłyski niebios” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Osobiście traktowałam te rozważania jako pewnego rodzaju modlitwę. Z reguły jest tak, że to my mówimy do Pana, w tym wypadku możemy trochę posłuchać.

Autor to ksiądz, który dzieli się szeptami, które sam usłyszał w sercu podczas swojej modlitwy. Aby jeszcze bardziej pokazać, z czym mamy do czynienia, podzielę się fragmentem, który ujął mnie szczególnie:

„Zawsze pamiętaj o jedności jaka jest między nami nie tylko w momentach wyciszenia i bliskości, ale szczególnie wtedy gdy życie jest pełne niepokoju. Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali.”

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Esprit.

„Mieszkań wiele. Przebłyski niebios” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: John Woolley
Tytuł książki: Mieszkań wiele. Przebłyski niebios
Tytuł oryginalny: Many Mansions
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Sonia Blank
Liczba stron: 240
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Religijna
Rok pierwszego wydania: 2008
Rok pierwszego polskiego wydania: 2018

Sprawdź także: