Audiobook

„Luz. I tak nie będę idealna” – Tatiana Mindewicz-Puacz

luz-i-tak-nie-bede-idealna-b-iext49955389BASIA:

Poradnik psychologiczny dla kobiet w szczególności dla matek.

➡ „Luz. I tak nie będę idealna” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Główna bohaterka to właśnie kobieta, matka, która cieszy się macierzyństwem i nie tylko stara się je pogodzić ze swoimi pozostałymi rolami, ale cieszy się nim jednocześnie pracując i żyjąc pełnia życia. Ale nie zawsze tak było, Do stanu swobody i tytułowego luzu doszła ciężką pracą z samą sobą, demonami przeszłości, stereotypami, opiniami innych ludzi. Tym wszystkim dzieli się w swojej książce, aby inne kobiety nie popełniły jej błędów, aby pokazać, za co nie musimy się obwiniać, jak uwolnić się nierealnych (często nie swoich) oczekiwań, jak zbudować poczucie własnej wartości. Zdecydowanie nie o tym, jak być idealną, bo to droga do porażki, poczucia winy i straty.

Chcesz wyluzować, czujesz się osaczona, zmęczona, przytłoczona, sfrustrowana i wiecznie niedopasowana? Która matka nigdy się tak nie czuła, niech pierwsza rzuci kamień… Jeśli wciąż coś komuś udowadniasz, pokazujesz na co Cię stać, bierzesz udział w pościgu za doskonałością – być może to książka dla Ciebie. Spróbuj, a przekonasz się!

Spróbuj, ponieważ na Storytel.pl, dzięki któremu mielismy przyjemność zapoznać się z książką, po wykupieniu dostępu masz możliwość odsłuchania wszystkich audiobooków, bez dodatkowych opłat – jeśli zatem książka Ci się nie spodoba, możesz zmienić ją na inną. „Luz…” w moim przypadku był kolejną po wielu innych o podobnej tematyce i myślę, że raczej bym do niego nie dotarła, gdybym miała za te wszsystkie pozycje zapłacić pojedynczo.

Za udostępnienie audiobooka do odsłuchu
gorąco dziękujemy StoryTel.pl.

„Luz. I tak nie będę idealna” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Tatiana Mindewicz-Puacz
Tytuł książki: Luz. I tak nie będę idealna
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 240
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Nauki społeczne
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2017

Sprawdź także: