E-book

„Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Wydanie III” – Adam Pash, Gina Trapani

lhCzujesz, że jesteś mało produktywny? Że tracisz czas – a właściwie nie tyle tracisz, co źle organizujesz, a on Ci ucieka przez palce? Masz dłuuugą listę to-do, ale nie ma kiedy jej wykonywać? Marzysz o inbox-zero i całkowicie czystej skrzynce odbiorczej swojego maila? Pewnie tak. Ale… jak wygodnie i sprawnie ułatwić sobie funkcjonowanie?

Za pomocą lifehacków. Innymi słowy – prostych „sztuczek”, działań, które pomogą usprawnić różne czynności, przyspieszyć ich wykonywanie bądź pomogą nam się zorganizować. Począwszy od ogarnięcia stert papierów na biurku w porządny system korespondencji i materiałów, poprzez zrobienie małymi kroczkami porządku na mailu (zwłaszcza z niechcianym spamem), nie zapominając o zblokowaniu sobie witryn będących pożeraczami czasu (Kwejki, Demotywatory i inne tego typu, na które zaglądamy, choć właściwie nie mamy konkretnego powodu).

„Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Wydanie III” to książka, której nie trzeba czytać od deski do deski. Można otworzyć ją w dowolnym, interesującym nas miejscu i zaznajomić się tylko i wyłącznie z lekturą tematu, który nas dotyczy – jak np. porządek na mailu. Dzięki temu każdy, nawet już uznający swoje życie za poukładane, może czerpać z tej publikacji pełnymi garściami, jeszcze bardziej udoskonalając i „hakując” własne życie.

Napisana w przystępny sposób pozwala dotrzeć do każdego. Do mnie, do Ciebie, do Ciebie też! ;) Polecam :)

E-booka zrecenzowaliśmy dzięki uprzejmości:

ebookpoint

Autor książki: Adam Pash, Gina Trapani
Tytuł książki: Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Wydanie III
Tytuł oryginalny: Lifehacker: The Guide to Working Smarter, Faster, and Better, Third Edition
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Piotr Cieślak
Liczba stron: 248
Kategoria:
Literatura popularnonaukowa
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2012
Rok pierwszego polskiego wydania: 2012

Sprawdź także: