Blog

Konkurs z „Grą pozorów”

Konkurs, Stempel

Dawno nie organizowałem żadnego konkursu, zatem najwyższa pora to zmienić. Jako patron medialny, dzięki uprzejmości wydawnictwa Czwarta Strona mam dla Was dwa egzemplarze „Gry pozorów”, autorstwa Joanny Opiat-Bojarskiej. Od siebie dodam, że zwycięzców czeka też mała niespodzianka ;)

Co zatem uczynić, by mieć szansę na zdobycie tej książki?

Napiszcie na adres konkurs@3telnik.pl, odpowiadając na pytanie:
Gdzie w obecnym świecie dostrzegasz największą grę pozorów? Uzasadnij odpowiedź w co najmniej pięciu zdaniach.

Istotne informacje:
1. Organizatorem konkursu jest serwis 3telnik.pl, fundatorem nagród zaś wydawnictwo Czwarta Strona.
2. Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze powieści „Gra pozorów” Joanny Opiat-Bojarskiej wraz z DEDYKACJĄ I AUTOGRAFEM autorki oraz zestawy kart promujących „Grę…”, przedstawiających postaci z powieści.
3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@3telnik.pl do dnia 15.02.2016, do godz. 23:59:59, podając w mailu swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.
4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17.02.2016, w dniu premiery powieści. Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną wybrane dwie zwycięskie.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie wraz z nazwiskami zwycięzców, osoby te zostaną także poinformowane drogą mailową i poproszone o podanie danych adresowych.
6. Wszelkie dane osobowe posłużą jedynie w celu podania nazwisk zwycięzców i przesłania nagród. Organizator nie wykorzysta ich w żaden inny sposób.

Sprawdź także: