Książka

„Kicia Kocia na rowerze” – Anita Głowińska

Kicia_Kocia_na_rowerze01BASIA:

Mając 3-letnią córkę, trochę trudno nie znać Kici Koci. Jakie pozycje znajdują się w serii, możecie przeczytać TUTAJ. Ta książeczka jest o tym, jak Kicia Kocia uczy się jeździć na rowerze.

➡ „Kicia Kocia na rowerze” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Ładnie przedstawiony i opisany jest sam rower – w tym wypadku z pedałami, bocznymi kołami i z obowiązkowym klaksonem. Tradycyjnie Kicia Kocia uczy się jeździć z tatą, w parku spotyka koleżankę Adelkę, która ma nieco inny rowerek, bo biegowy, a następnie mija Packa, który ma podobny rowerek, ale kółka boczne są już odkręcone i jeździ jak zawodowiec. Po powrocie Kicia Kocia opowiada wszystko mamie, a następnego dnia jeździ już bez kółek bocznych, przytrzymywana przez tatę. Kończy się to dziurami na kolanach – czyich? Jak to się stało? Przeczytajcie sami :)

Uwielbiamy te książki! Zosia – bo podobają jej się obrazki i łatwy do zapamiętania tekst, który wielokrotnie powtarza sobie po cichu w łóżku, jeśli czytaliśmy przed snem. My, rodzice – ponieważ możemy w prosty sposób pokazać już teraz ważne na tym etapie rozwoju wydarzenia i rzeczy. Tym razem jest to rower.

Polecamy serdecznie!

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina.

„Kicia Kocia na rowerze” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Anita Głowińska
Tytuł książki: Kicia Kocia na rowerze
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 24
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Literatura dziecięca
Rok pierwszego wydania: 2017

Sprawdź także: