Blog

Jak czytam? TAK Czytam! :)

ksiazki

Czytam oczami – wiadomo ;) Czasem uszami – jeśli mówimy o audiobooku. Poza tym, niezaprzeczalnie, czytam sercem i duszą, łykając słowa, a następnie trawiąc je powooooli i przechowując w obu miejscach jak najdłużej się da. Ale opowiem Wam tym razem o czym innym ;)

Jako miłośnicy książek często nawzajem polecamy sobie dziesiątki księgarni internetowych, w których można tanio zakupić książki. A potem wpadamy na zakupy. Mimo to część z nas ma tę tendencję, że lubi od razu pomacać papier, powąchać zapach kartek, nacieszyć się książką w ręce, a nie czekać cierpliwie, aż kurier (czy też listonosz) raczy dostarczyć przesyłkę. A takie czekanie, jak wiemy, rodzi stres, zszargane nerwy, obgryzione paznokcie, siwiejące włosy… ;)

No, ale miało być o czymś przyjemnym. Otóż istnieje sieć księgarni stacjonarnych (czyli „najzwyklejszych”), które oferują książki w zatrważająco niskich cenach. Mowa o „TAK Czytam”, gdzie owo TAK oznacza oczywiście Tanie Atrakcyjne Książki. Sieć liczy w chwili obecnej 14 księgarni w 12 miastach. Owe szczęśliwe miejscowości to: Bydgoszcz, Kielce (x2), Kraków, Lublin (x2), Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Zamość. Szczegóły dotyczące ich lokalizacji i godzin otwarcia znajdziecie na stronie takczytam.pl.

takczytam

Byłem, widziałem, korzystałem – potwierdzam: ceny są faktycznie niesamowicie niskie, żaden problem wyszperać na półkach tytuły po 5, 6, 8 złotych. Nawet takie, które zostały przecenione z… 45 złotych. Warto zatem wybrać się, odpowiednio poszperać i zrobić (kolejne) zakupy życia :) Ostrzegam tylko – przygotujcie się na to, że spędzicie wewnątrz sporo czasu, bo wybór jest tak ogromny, że ciężko się zdecydować ;)

Jest jeszcze jeden powód, dlaczego piszę o sieci księgarni „TAK Czytam” – otóż razem z poznańskim oddziałem podejmujemy się współpracy. Co to dla Was oznacza? Jeszcze więcej recenzji książek, jeszcze barwniejszy profil na Instagramie, a kto wie – może coś jeszcze razem wydumamy :)

Sprawdź także: