Książka

„Gdzie rosną pieniądze?” – Joanna Dymmel

Gdzie rosną pieniądze? Na simoleonowym drzewie – powiedzą zapaleni Simsomaniacy. Na koncie w banku – powiedzą dorośli. Albo na lokacie. No, okej, a gdzie rosną… w naszym domu?

Joanna Dymmel w swoim poradniku pokazuje, że pieniądze możemy znaleźć niemal w każdym pomieszczeniu naszego domu (nie wspominając o strychu czy piwnicy). Jak? W najprostszy możliwy sposób: znajdując niepotrzebne nam przedmioty i… sprzedając je.

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Niby trywialne, z pozoru oczywiste, a jednak lektura tego poradnika otwiera oczy na to, jak wiele rzeczy nie tyle my możemy sprzedać, co odwrotnie: ktoś może być skłonny kupić. Niekompletna porcelana, puste słoiki po kawie, pierdółki kurzące się gdzieś „w spadku po dziadku” i tak dalej – każda z tych rzeczy może znaleźć nowego właściciela, dzięki czemu my zyskamy nie tylko mniejszy lub większy zastrzyk gotówki, ale i nieco przestrzeni.

Myślę, że to poradnik dla każdego – może nie każdy zdecyduje się sprzedać pół domu ;) ale lektura z pewnością pomoże nieco odgracić przestrzeń, a zarazem zrozumieć, z czego tak naprawdę korzystamy, a co mamy, żeby mieć. A to bardzo cenna wiedza ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Znak.

➡ „Gdzie rosną pieniądze?” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Joanna Dymmel
Tytuł książki: Gdzie rosną pieniądze: Pierwszy poradnik o tym, jak znaleźć pieniądze, nie wychodząc z domu
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 224
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Ekonomia
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2018

Sprawdź także: