Książka

„Epoka lodowcowa o zachodzie słońca” – Mary Pope Osborne

pol_pl_Magiczny-domek-na-drzewie-7-Epoka-lodowcowa-o-zachodzie-slonca-289_1PRZEMEK:

Po wyprawie w lasy Amazonii Jacek i Ania znów wracają do lasu w Żabim Potoku, by odnaleźć domek na drzewie. Spieszy im się do pomocy Morgan, postanawiają zatem ruszyć w kolejną podróż, nie przebierając się ze swoich strojów kąpielowych. Jak łatwo się domyślić po tytule tego tomu – nie jest to najlepszy pomysł…

➡ „Epoka lodowcowa o zachodzie słońca” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Nieco zmarznięci, przenoszą się do epoki lodowcowej, skąd powinni dostarczyć czarodziejce następny przedmiot. Co to może być? Tego nie wiedzą. Nie mają także pojęcia, kogo przyjdzie im spotkać.

Wydawać by się mogło, że ta seria jest przewidywalna – że przecież wiadomo z góry, że bohaterom się uda i wrócą cali i zdrowi. A jednak – nie to jest najważniejsze. O wiele więcej emocji budzi w czytelniku to, co pomiędzy: nowe, nieznane miejsce, pełne niebezpieczeństw, ale i ciekawostek. Pełne tajemnic, a zarazem skrywające nie-wiadomo-jaki przedmiot, który Jacek i Ania muszą odnaleźć.

Jeśli zatem jesteście spragnieni przygód (lub widzicie to we własnych dzieciach) – zaprzyjaźnijcie się jak najszybciej z dwójka rezolutnych dzieciaków z Żabiego Potoku, Anią i Jackiem. Zapewniam, że przy nich nie będziecie się nudzić! ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Mamania.

„Epoka lodowcowa o zachodzie słońca” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Mary Pope Osborne
Tytuł książki: Epoka lodowcowa o zachodzie słońca
Tytuł oryginalny: Sunset of the Sabertooth
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Barbara Łukomska
Liczba stron: 96
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Dziecięca
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 1996
Rok pierwszego polskiego wydania: 2003

Sprawdź także: