Książka

„Central Park” – Guillaume Musso

central-park-w-iext43259807AGNIESZKA:

Dwójka nieznanych sobie osób nagle znajduje się w środku Central Parku. Ona pamięta, jak jeszcze wczoraj bawiła się z koleżankami we Francji, on natomiast był w Irlandii. Jak to możliwe, że w ciągu jednej nocy znaleźli się w środku Nowego Jorku, a na dodatek przykuci do siebie kajdankami? I co oznaczają ślady krwi? Czy ktoś chce się ich pozbyć? Alice nie może sobie nic przypomnieć. Wie jednak, nie nie może iść zgłosić sprawy na policję.

➡ „Central Park” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

„Central Park” to książka pełna zwrotów akcji, szalonego pędu wydarzeń i porywającej fabuły, w której odkrywamy historie dwójki bohaterów. Alice wiele przeszła w swoim życiu, a w dodatku nie pomaga jej fakt, że sama pracuje w policji. Bohaterowie próbują współpracować, aby odkryć, jak to się stało, że znaleźli się tam, gdzie się znaleźli, ale nie zawsze się dogadują. W końcu są sobie kompletnie obcy, a sytuacja wymaga od nich pełnego zaufania do siebie. W dodatku zdarza się, że muszą łamać przepisy. Jak to wszystko się rozwiąże?

Dawno nie czytałam tak wciągającej książki o takim klimacie, z tyloma zawiłymi wątkami, przeplatanymi historiami bohaterów z przeszłości. Chętnie opowiedziałabym więcej fabuły, ale sęk w tym, że z tymi informacjami czytanie nie byłoby już tak fajne, jakie było bez dodatkowej wiedzy. Muszę przyznać, że chętnie sięgnę po kolejna książkę tego autora, bo styl pisania bardzo przypadł mi do gustu ;)

Polecam bardzo serdecznie wszystkim tę pozycję!

„Central Park” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Guillaume Musso
Tytuł książki: Central Park
Tytuł oryginalny: Central Park
Język oryginalny: francuski
Tłumacz: Joanna Prądzyńska
Liczba stron: 352
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Thriller/sensacja/kryminał
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2014
Rok pierwszego polskiego wydania: 2015

Sprawdź także: