Książka

„Cel. Odkryj, określ, osiągnij” – Paulina Mechło, Aneta Rostkowska-Gerlach

CEL. Odkryj, określ, osiągnij!

CEL. Odkryj, określ, osiągnij!

Autor:
Paulina Mechło, Aneta Rostkowska-Gerlach

ISBN:
978-83-283-3801-2

Format:
125x190

Liczba stron:
136

Data wydania:
2018-07-10

Cena:
24.90zł

Cel. Coś, do powinno przyświecać każdemu naszemu działaniu – przynajmniej w teorii, zakładając, że uważamy się za osoby produktywne. Często rzeczywistość rewiduje jednak to nasze wyobrażenie o sobie i okazuje się, że tak naprawdę nie wiemy, jakie są nasze cele i priorytety w życiu, przez co nie osiągamy zadowalających nas rezultatów. Jak temu zaradzić?

Psycholog Paulina Mechło i coach Aneta Rostkowska-Gerlach proponują niewielką, niepozorną, liczącą ledwie 136 stron książeczkę, będącą przewodnikiem po zmianie tego stanu rzeczy. Jak głosi podtytuł, pomoże ona ów cel (a nawet wiele celów) nie tylko odkryć, ale także określić w odpowiedni sposób, a następnie osiągnąć za pomocą konkretnych metod i kroków.

Całość przygotowana jest w bardzo przejrzystej i interaktywnej formie, same autorki zaznaczają na ostatniej stronie okładki (oraz na stronie 11, gdyby ktoś nie miał w zwyczaju czytać okładkowych opisów przed lekturą), by najpierw zaopatrzyć się w kredki, długopisy i flamastry, a następnie wyłączyć telefon, by w ciszy i skupieniu – sami z własnymi myślami – zasiąść do działania.

Jeśli ktoś potrzebuje motywacyjnego kopa, bądź też delikatnego – przyjemnego zarazem – poprowadzenia za rączkę przez proces planowania, ta książeczka jest zdecydowanie dla niego. Eksperci od planowania zapewne poradzą sobie bez niej, jednak uważam, że dla stawiających pierwsze kroki na drodze do bycia zorganizowanym może być ona doskonałym zeszytem ćwiczeń.

Jeśli zatem zastanawiasz się jeszcze nad celami na 2019 rok, rozważ, czy nie potrzebujesz pomocy dydaktycznej ;) Tymczasem życzę powodzenia i oby plany na 2019 nie odeszły w zapomnienie :)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Sensus.

➡ „Cel. Odkryj, określ, osiągnij” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Paulina Mechło, Aneta Rostkowska-Gerlach
Tytuł książki: Cel. Odkryj, określ, osiągnij
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 136
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Nauki społeczne
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2018

Sprawdź także: