„Powrót” – Izabela Sowa

11 września 2014

Sowa_PowrotDorotka z pasją wykonuje innym tatuaże, choć sama żadnego nie posiada. Wiedzie już dorosłe życie, w którym wiele przeżyła. Praca za granicą, porzucone studia na ASP, nieudany związek. W tej ostatniej kwestii w ogóle w jej życiu jest coś nie tak, bo jej stosunek do miłości, intymności i seksu jest dość… zimny.

Mimo wielu prób ze strony znajomych, Dorotka nie widzi sensu zaspokajania potrzeby seksualnej czy też związku, jest jej dobrze tak, jak jest. Pewnego razu tatuuje nieznajomego mężczyznę, który następnie zaczyna się z nią spotykać i zaprasza ją na spacery. Kobieta zaczyna wraz z Igorem (który mówi sam o sobie Igo) spędzać coraz więcej czasu.

Równocześnie dawny profesor i promotor jej marki, Kariny, ceduje nieoczekiwanie na Dorotkę swoje małe RODos – Rodzinny Ogród Działkowy otoczony siatką. Dziewczyna z pomocą Igo i rodziców bierze się do pracy na ogródku.

Skąd nagły „spadek” po żyjącym przyjacielu matki? Dlaczego Igo nie zaprzestaje spotykać się z Dorotką? Jacy są inni klienci marzący o tatuażach? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w „Powrocie” Izabeli Sowy :)

Książkę zrecenzowaliśmy dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak.

Autor książki: Izabela Sowa
Tytuł książki: Powrót
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 268
Kategoria:
Literatura piękna
Gatunek: Literatura współczesna
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2014

Related posts:

"Perfidia" - James Ellroy
"7 dni" - Eve Ainsworth
"Operacja Żonkil" - Jørn Lier Horst, Hans Jørgen Sandnes

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>