„Król biurowej klasy średniej” – Maciej Mazurek

27 stycznia 2015

kbksZastanawialiście się kiedykolwiek, jak wygląda od wewnątrz praca w agencji reklamowej? Kto tam pracuje, w jakich warunkach, ile zarabia? Czy to prawda, że szef jest z urzędu niemiły, informatycy specyficzni, a detep… No właśnie, kim jest detep?

Maciej Mazurek, znany szerzej w sieci jako Zuch (który RYSUJE i PISZE), postanowił odsłonić przed nami nieco tego tajemniczego świata. Jak? Rysując i pisząc właśnie, obowiązkowo z przymrużeniem oka ;)

Razem z Zuchem, będącym zarówno bohaterem, jak i narratorem opowieści, trafiamy do małej, niepozornej agencji, w której przyjdzie nam walczyć co miesiąc o wypłatę. A to z natrętnymi klientami, a to z innymi pracownikami, a to – a jakże inaczej! – z szefem, który przecież zawsze ma rację.

zarobiony

Zabawna (choć to nieraz śmiech przez łzy), utrzymana w blogowo-komiksowej formie opowieść o życiu w agencji powinna spodobać się każdemu. Zuch ma bowiem takie pióro i taką kreskę, że ciężko oderwać się od książki, nie pragnąc poznać dalszych biurowych perypetii głównych bohaterów. Przy okazji można przeżyć kolejny raz dzieciństwo, w którym dużą rolę odgrywały komiksy ;)

Autor książki: Maciej Mazurek
Tytuł książki: Król biurowej klasy średniej
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 224
Kategoria:
Literatura współczesna
Gatunek: Literatura piękna/Komiks
Forma: Pamiętnik
Rok pierwszego wydania: 2014

Related posts:

"Ograć nawyki. Jak zastosować mechanizmy gier w procesie zmiany osobistej" - Jadwiga Korze...
"Wiem i potrafię... Lubię szkołę" - Marcin Przewoźniak
"Księżyc o północy" - Mary Pope Osborne

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>