„Kopia doskonała” – Małgorzata Rogala

6 sierpnia 2018

Kopia-doskonała-Małgorzata-Rogala-337x535PRZEMEK:

Po rewelacyjnej serii kryminalnej o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku, Małgorzata Rogala niespodziewanie dostarczyła czytelnikom nie kolejny tom ich przygód, a zupełnie nową historię. Co się pod nią kryje?

Młoda, utalentowana malarka, Dominika Wojtowicz, zostaje nieświadomie wplątana w kradzież cennego obrazu z jednej z francuskich galerii. Gdy odkrywa swoją fatalną sytuację, postanawia zaszyć się gdzieś we Francji, wysyłając do swojej babci w Polsce zawoalowaną prośbę o pomoc.

Starsza pani decyduje się zatrudnić prywatnego detektywa – Celinę, stawiającą w tym fachu pierwsze, jeszcze niepewne kroki, w dodatku walczącą z własnymi demonami z przeszłości. Celina podejmuje się zadania i wylatuje do Lyonu z przyjaciółką Dominiki, obie nie wiedzą jednak, że ktoś się im przygląda…

Wow! To już kolejna powieść, ze sztuką w tle, jaką ostatnimi czasy udało mi się przeczytać. Tym razem jest to kryminał, w dodatku już na „dzień dobry” wiemy kto jest tym dobrym, a kto złym. Chyba ;) A pomimo to powieść cały czas trzyma w napięciu!

Niełatwo odkładać książkę na bok, przerywając lekturę, gdy Dominice nieustannie depczą po piętach pewni ludzie, a Celina jest z każdą stroną coraz bliżej odnalezienia naszej głównej bohaterki. Dodajmy do tego kuszące opisy francuskich regionów oraz intrygę związaną z tytułową „kopią doskonałą”, a wychodzi na to, że tę powieść należy przeczytać jednym tchem, od deski do deski.

I właśnie tego Wam życzę – dajcie się porwać i zawieźć do Francji, by razem z Celiną odnaleźć Dominikę ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Czwarta Strona.

Autor książki: Małgorzata Rogala
Tytuł książki: Kopia doskonała
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 352
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Thriller/sensacja/kryminał
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2018

Related posts:

Książki warte przeczytania
"Nauki Don Juana" - Carlos Castaneda
"Morderca z Fryzji Wschodniej " - Klaus-Peter Wolf

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>