„GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.” – Magdalena Witkiewicz, Marzena Grochowska

15 czerwca 2018

5ab05f0a6618fBASIA:

Parafrazując psychologa Jacka Walkiewicza, znaleźć się w czarnej dupie może każdy i to nietrudno. Jak mówią autorki, jedni wpadają tam od czasu do czasu, inni zaś siedzą w niej długo. Wszyscy w niej kiedyś byli, ale najważniejsze, żeby umieć z niej wyjść i wiedzieć, jak ją omijać, aby nie znaleźć się tam ponownie. To właśnie starały się przekazać obie autorki w swoim „GPS-ie szczęścia…”.

➡ „GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Książka napisana przez Magdalenę Witkiewicz – bardzo znaną powieściopisarkę nie tylko babskich książek, z szczęśliwymi i pouczającymi zakończeniami – oraz Marzenę Grochowską, coacha i trenerkę. Ich wspólna praca zaowocowała lekkim, a zarazem niezwykle treściwym poradnikiem z – jak to określił Filip Chajzer – „receptą na szczęście”.

Treść to na zmianę opowieści Magdaleny o fikcyjnych, przerysowanych bohaterach, którymi mógłby być każdy z nas, przeplatane fachową, merytoryczną, ale bardzo prosto i zrozumiale podaną teorią psychologiczną. Całość ozdobiona jest ilustracjami Joanny Zagner-Kołat, która prostą kreską obrazuje niektóre treści. Gdzieniegdzie znajdziemy także inspirujące cytaty autorek i/lub sławnych ludzi.

Co kilka rozdziałów panie się również swoim doświadczeniem. Książkę czyta się niesamowicie szybko i to nie tylko przez te bardzo przemawiające do wyobraźni obrazki, ale także przez porywającą treść, miejscami poprawiającą nastrój, a innym razem dającą do myślenia.

Polecam serdecznie, nie tylko tym w Czarnej D. ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Od Deski Do Deski.

„GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Mgdalena Witkiewicz, Marzena Grochowska
Tytuł książki: GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 220
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Nauki społeczne
Forma: Poradnik
Rok pierwszego wydania: 2018

Related posts:

"Rzeźnia numer pięć" - Kurt Vonnegut
"Jak pies z kotem"
"W cieniu prawa" - Remigiusz Mróz