Książka

„Gotowi na start” – Pat Flynn

Autor, na którego trafiłem dzięki Michałowi Szafrańskiemu. Książka, która wpadła w moje ręce chyba w najbardziej odpowiednim momencie. Poradnik, który nie tylko stawia nas na nogi w biznesie, ale i podpowiada, jak wygrać bieg. W czym tkwi fenomen książki Pata Flynna?

Jak głosi podtytuł poradnika, autor serwuje w nim przede wszystkim trudną do przecenienia wiedzę, „jak sprawdzić pomysł na biznes, żeby nie stracić czasu i pieniędzy”. I jakkolwiek górnolotnie to brzmi, ze strony Flynna nie ma tu żadnego naciągania – książka faktycznie stanowi konkretne narzędzie, pozwalające poddać naszą wizję testom, mającym wykazać, czy i jak bardzo jest w stanie nie tylko utrzymać sina rynku i zyskać zainteresowanie potencjalnych klientów, ale i wypracować interesujący nas zysk.

➡ Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Powiem więcej: sam Michał Szafrański jest żywym przykładem tego, że strategie opisane przez Pata Flynna są ni mniej, ni więcej, jak po prostu skuteczne. I to w sumie wystarczający powód, by „Gotowymi na start” się zainteresować ;) Skoro system działa w naszych specyficznych, polskich warunkach, nie pozostaje nic innego, jak poddawać testom nasze potencjalne przyszłe biznesy – kończę zatem w tym miejscu i zabieram się do działania ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Relacja.

➡ „Gotowi na start” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Autor książki: Pat Flynn
Tytuł książki: Gotowi na start: Jak sprawdzić pomysł na biznes, żeby nie stracić czasu i pieniędzy
Tytuł oryginalny: Will It Fly?: How to Test Your Next Business Idea So You Don’t Waste Your Time and Money
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Karol Łaciok
Liczba stron: 342
Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
Gatunek: Ekonomia
Forma: Poradnik
Rok pierwszego polskiego wydania: 2018

Sprawdź także: