„Gdybym jej uwierzył” – Klaudia Kloc-Muniak

28 sierpnia 2018

978-83-8083-698-3PRZEMEK:

Po bardzo owocnej i przyjemnej lekturze „Substancji” od razu zabrałem się za czytanie kolejnego (choć wydanego wcześniej) tomu, opowiadającego o biotechnolożce Julii Przybysz. Jak łatwo się domyślić, i tym razem nasza bohaterka wpada w niezłe tarapaty…

➡ „Gdybym jej uwierzył” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej! ⬅

Porzucając poukładane życie w Katowicach, a wraz z nim przyjaciół, chłopaka i studia, Julia przyjmuje posadę w rozwijającej się firmie biotechnologicznej BioSteam na Podkarpaciu. Warunki finansowe i bytowe są wręcz nie do przebicia, wkrótce okazuje się jednak, że firma działa na o wiele szerszą skalę, niż ta oficjalna (i, dodajmy, legalna).

Dziewczyna odkrywa szereg nietypowych wydarzeń w firmie, informuje o nich swojego byłego – Kamila Kosowskiego, po czym… przepada bez wieści. Podpadła komuś? Czy może za jej zniknięciem stoi Kamil, jak twierdzą lokalni stróże prawa? Co kryje w sobie BioSteam?

Klaudia Kloc-Muniak po raz kolejny wodzi czytelnika za nos, równocześnie wplątując go (wraz z bohaterami) w misternie skonstruowaną intrygę oraz dostarczając mu interesującej wiedzy z dziedziny biotechnologii. A wszystko to opakowane w trzymającą w napięciu opowieść o dziewczynie i tajemnicy, którą odkryła wbrew swoim pracodawcom…

Mocne, intrygujące, pouczające. Te trzy słowa powinny Wam wystarczyć za rekomendację, by sięgnąć zarówno po ten tytuł, jak i wcześniejszy. Bez zbędnego wodolejstwa trzymam zatem kciuki, żeby Wasza przygoda z Julią Przybysz rozpoczęła się jak najszybciej ;)

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
gorąco dziękujemy Wydawnictwu Novae Res.

„Gdybym jej uwierzył” – sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

⏬⏬⏬⏬⏬

Autor książki: Klaudia Kloc-Muniak
Tytuł książki: Gdybym jej uwierzył
Język oryginalny: polski
Liczba stron: 296
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: Thriller/sensacja/kryminał
Forma: Powieść
Rok pierwszego wydania: 2017

Related posts:

"Gdyby burmistrzowie rządzili światem" - Benjamin R. Barber
"Twarz Grety di Biase" - Magdalena Knedler
"I góry odpowiedziały echem" - Khaled Hosseini