„Angielski. Moje pierwsze słówka: Zwierzęta” – Wyd. Mamika

19 listopada 2015

angielski-moje-pierwsze-slowka-zwierzeta-b-iext21004245BASIA:

To nie tylko książeczka, ale i świetna gra, możliwa do przeprowadzenia już z bardzo małym dzieckiem – myślę, że nawet 3-latkiem.

Zestaw zawiera bowiem książeczkę, w której na 12 stronach znajdziemy mnóstwo zwierząt, podzielonych tematycznie na domowe, leśne, wodne, gospodarskie. Do tego mamy pudełko z 64 kartami z tymi samymi zwierzętami, z podpisami w języku polskim i angielskim. Na końcu książeczki znajdziemy wyjaśnienie zabawy w szukanie par, czyli gry memo – wzmacniającej pamieć, a także słownictwo, w tym wypadku polskie i angielskie.

Na plus jeszcze warto dodać, że obrazki zwierzątek są bardzo wiernie przedstawione. Jedyne, co można zarzucić twórcom, to bardzo ciasne pudełko na kartoniki zwierzątek, które ledwo się tam mieszą. Wkładanie i wyciąganie kart jest dosyć trudne, dlatego myślę, że w naszym przypadku zwierzątka szybko zmienią swój domek.

Recenzja książki jest efektem współpracy z
takczytam

Tytuł książki: Angielski. Moje pierwsze słówka: Zwierzęta
Liczba stron: 12
Kategoria: Poradnik
Gatunek: Języki obce
Forma: Słownik
Rok pierwszego wydania: 2007

Related posts:

"Papierowe miasta" - John Green
"Uniewinnienie" - Dmitrij Bykow
"Plany na przyszłość" - Màrius Serra

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>